/Files/images/tvo/ms_exchange.png Конкурс на посаду

/Files/images/2018-2019/tvo/konkurs2.jpg Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти раойну: ЗНЗ № 31, ЗНЗ № 61, ЗНЗ № 82, колегіуму "Елінт"


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Новий навчальний рік розпочато

/Files/images/2016-2017/tvo/дзвоник.jpg 3 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти міста Запоріжжя розпочався новий навчальний рік.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Інструктивно- методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів в 2018 - 2019 навчальному році

/Files/images/2018-2019/tvo/sova.jpg Міністерством освіти і науки України листом від 03.07.2018 № 1/9-415 "Про вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році" надано інструктивно - методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів в новому навчальному році


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Результати вибору проектів підручників для 5 та 10 класу закладів загальної середньої освіти

/Files/images/2017-2018/tvo/бібліотека.jpeg На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018 № 1/9-222 "Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018 року № 176" надаємо узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів закладів загальньої середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Підсумки районного конкурсу "Моя країна - Україна!"

/Files/images/2016-2017/tvo/моя країна україна.jpg Відповідно до наказу територіального відділу освіти Дніпровського району від 17.11.2017 №694 «Про проведення районного конкурсу для педагогічних працівників ДНЗ «Моя країна – Україна!» з 27.01.2018 по 09.02.2018 року відбувся районний конкурс «Моя країна – Україна!» у номінаціях «Кращий сценарій свята», «Кращий конспект заняття», «Дидактична розробка для роботи з дітьми», «Дидактична розробка для роботи з педагогами».


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Розпочинає роботу інклюзивно-ресурсний центр Дніпровського району

/Files/images/2017-2018/tvo/ІРЦ.jpgЗ першого лютого 2018 року в Дніпровському районі відкрито інклюзивно – ресурсний центр.
Основними завданнями діяльності центру є:
1) проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини;
2) надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Подяка голови Запорізької обласної державної адміністрації

/Files/images/2017-2018/tvo/вітаємо.jpg Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 01.12.2017 № 258-к «Про відзначення представників трудових колективів області» оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації за активну громадську позицію, значний внесок у розвиток волонтерського руху та військово-патріотичне виховання молоді колективам закладів загальної середньої освіти району.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Районний етап Міського екологічного проекту "Екологічний вектор"

/Files/images/2017-2018/rmk/ековектор 1.JPG Вихованці закладів дошкільної освіти та учні 1-7 класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району стали учасниками конкурсної програми Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» «Увійди в природу другом».


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Щодо персональної відповідальності керівників закладів освіти

/Files/images/2017-2018/tvo/ЗУ ПРо освіту.jpg З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності закладів дошкільної та загальної середньої освіти статтею 30 Закону України «Про освіту» передбачено оприлюднення на сайтах закладів освіти інформації про діяльність закладів з різних напрямків роботи.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Місячник безпеки життєдіяльності в закладах освіти району

/Files/images/2017-2018/rmk/місячник безпеки 1.jpg В межах Місячника безпеки життєдіяльності в закладах загальної середньої, дошкільної освіти Дніпровського району проведено тренінги, практичні заняття, вікторини, тематичні виховні години, бесіди.
Активну участь взяли вихованці, учнівські та педагогічні колективи у районному етапі Місячника безпеки життєдіяльності, який відбувся 28.11.2017 на базі ЗНЗ №73 (директор Ткачова Л.П.).


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Зміни до Порядку та умов надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

/Files/images/2016-2017/tvo/інклюзивна освіта.jpgПостановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 863 внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Керівникам навчальних закладів, педагогам

/Files/images/2016-2017/tvo/інклюзивна освіта.jpg Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України складено Каталог додатковихкорекційно-розвитковихзанять(послуги) для дітей з особливими освітніми потребами.
Каталог містить реквізити та посилання на програми корекційних занять, основні та додаткові освітні послуги. Крім того, зазначено фахівців, які можуть проводити заняття за цими програмами.
Пропонуємо для використання при наданні корекційно-розвиткових занять (інклюзивне навчання) та індивідуальному навчанні дітей з особливими освітніми потребами.


/Files/images/tvo/ms_exchange.png Закон України "Про освіту"

/Files/images/2017-2018/tvo/ЗУ ПРо освіту.jpg 28 вересня 2017 року набув чинності Закон України "Про освіту" № 2145-УІІІ, прийнятий 5 вересня 2017 року. Даний Закон регулює взаємовідносини в суспільстві з питання отримання громадянами освіти. Закон окреслює зміни на всіх рівнях освіти, повноваження органів місцевого самоврядування в сфері освіти, вносить зміни до відповідних Законів "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту", "Про вищу освіту".


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.